ورود ثبت

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش

ساخت يك حساب كاربري

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده مورد نیاز است.
نام *
نام كاربري *
رمز عبور *
تكرار رمز عبور *
ايميل *
تكرار ايميل *
كپچا *
یکشنبه, 29 بهمن 1396

                                  

انجمن صنفی

درباره ما

تاريخچه تشکيل و فعاليت انجمن صنفي رانندگان حمل و نقل وسائط سنگين شهرستانهاي نظرآباد,ساوجبلاغ و طالقان
اين انجمن صنفي در سال 1374 با همت و پشتکار تعدادي از رانندگان پيشکسوت با حدود 70 نفر عضو تشکيل و به ثبت رسيد.
با توجه به وجود کارخانه سيمان آبيک که در آن سالها روزانه حدود 7000 تن سيمان توليد ميکرد فعاليت صدها راننده و ناوگان در اين شهرستان از اهميت والايي برخوردار بود. پس از پايان جنگ تحميلي و رشد فعاليت اقتصادي و شکل گيري شهرک هاي صنعتي در اين شهرستانها ضرورت افزايش ناوگان و به تبع آن رانندگان نقش بيشتر انجمن بعنوان يک تشکل صنفي خودنمايي مي نمود.
از آنجايي که فعاليت رانندگان بصورت پراکنده موجب تضييع حقوق صنفي آنان ميگرديد اين انجمن با حمايت بي دريغ مقامات عالي کشور و مسئولين محترم وقت شهرستان اقدام به تشکيل دفتر نوبت دهي و سالن اعلام بار نمود.پس از تشکيل دفتر نوبت دهي هر راننده ناگزير بود که بلافاصله پس از تخليه بار در دفتر نوبت دهي حضور يافته نوبت خود را به ثبت رساند که اين امر از يک طرف موجب عجله در رانندگي و ايجاد مخاطرات مينمود و از طرف ديگر راننده به خود فرصت استراحت و تغذيه نمي داد.
و در طرح تکميلي آن هر ناوگان پس از دريافت حواله بارگيري و ثبت زمان بارگيري با توجه به بعد مسافت پيش رو داراي ساعت رفت و برگشت ميباشد و بدون نياز به حضور راننده براي ثبت نوبت، نوبتش محفوظ ميگردد.
اين انجمن با افزايش جمعيت شهرستان و فعاليت هاي اقتصادي که در آن شکل ميگرفت گسترش يافت و اعضاي آن به بيش از يکهزار و پانصد نفر و ناوگان فعال آن که قابليت بارگيري 10 الي 24 تن را دارند از حدود 350 ناوگان به بيش از 1400 دستگاه بالغ گرديد.و امروزه توليدات کارخانه سيمان آبيک با ظرفيت توليد بيش از 14،000 تن توسط رانندگان اين مجموعه به اقصي نقاط کشور و نيز کشورهاي همسايه حمل ميگردد. و در آينده نزديک به فضل الهي توليدات کارخانه به بيش از 20،000 تن خواهد رسيد.
بنابراين ارائه خدمات صنفي به اين مجموعه نيز افزايش يافت. از سال 86 اولين دوره کلاسهاي آموزش رانندگان در اين شهرستان توسط انجمن صنفي رانندگان شکل گرفت و امروزه بالغ بر 6000 نفر کلاس آموزش داده شده است.
اخيراً نيز با درخواست انجمن و بذل عنايت مسئولين محترم اداره کل حمل و نقل استان البرز که جاي تقدير و تشکر دارد کار صدور،تمديد و شارژ کارت هوشمند رانندگان ، ناوگان در اين انجمن صورت مي گيرد.
اميد داريم که مسئولين محترم نظام اسلامي با توجه نقش حمل و نقل در پيشرفت اقتصاد کشور نسبت به نوسازي ناوگان با شرايط سهل و توجه به نيازهاي رانندگان در جهت تامين قطعات مورد نياز کاميون عنايت ويژه مبذول فرمايند.

نرخ طلا و ارزتغییر
انس جهانی به دلار
گرم طلای 18 در بازار
سکه بهار آزادی
سکه نیم
دلار آزاد

دانلودها

آمار بازدید از سایت

امروز20
دیروز58
هفته جاری384
ماه جاری942
کل بازدید40447

23 میهمان------صفر عضو